Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Немає підстав не допускати до роботи невакцинованих вчителів, – Ігор Кузін

Днями Уряд прийняв рішення, що навчальні заклади продовжуватимуть працювати, навіть, у “червоній” зоні карантину, якщо буде вакциновано 80% персоналу.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін зазначає, що зараз немає юридичних підстав не допускати до роботи людину, якщо та не вакцинувалась проти COVID-19. Про це він розповів в інтерв’ю Українському радіо.

“Ми хочемо забезпечити безпечні умови для учнів з 1-го вересня. В будь-якому випадку, ми ініціювали і створюємо умови для формування безпечного простору в школах. Ініціатива полягала в тому, що ми не будемо відкривати школи, які матимуть менше ніж 80% вакциновано персоналу, який працює в даному закладі. Однак ця вимога стосуватиметься лише шкіл в “жовтій”, “помаранчевій” або “червоній” зонах. Кожен вчитель і лікар має розуміти, що він — працівник критичної інфраструктури і працівник, який власним прикладом має показувати як вірно робити. Вакцинуючись і медик, і вчитель подають приклад іншим і захищають своє оточення. Зараз юридичних підстав, аби не допускати не вакциновану проти коронавірусної хвороби людину до роботи немає”, – розповів Ігор Кузін.

 

 

Система Orphus