Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Найшвидший пожежний Полтавщини мешкає в Кобеляках

Андрій Гречаний проходить службу в одній з пожежних частин Глобино, але живе і тренується в Кобеляках. Пожежний є незмінним учасником усіх легкоатлетичних змагань, в тому числі у чемпіонаті області з кросу серед особового складу Головного управління ДСНС України в Полтавській області.

Змагання відбулися на спортивній базі одного з підрозділів ДСНС. Чоловіки і жінки визначали кращих на дистанціях у один і три кілометри, повідомляє тижневик Ехо

Андрій Гречаний біг 1000 метрів. За його словами, у кросі на кожній з дистанцій змагалися по три десятки спортсменів, якких організатори розділили на групи. Переможець визначався за кращим часом.

Андрій розповідає:

— Тут уже про якусь тактику говорити не доводилося. Просто бери й біжи, покажеш найкращий час серед учасників усіх трьох забігів — і ти переможець. Я й біг. Із трьох хвилин вибіг і, як виявилося, здолав дистанцію швидше за всіх. Хоча особисто я результатом не надто задоволений, можу бігти швидше.

За результатами забігів на дистанцію 1 кілометр, серед жінок перше місце виборола Олеся Ющенко з Головного управління, друге місце зайняла Марія Голик з Головного управління, третє призове місце отримала Інна Горбань з 5‑ї державної пожежно-рятувальної частини.

Серед чоловіків призові місця розподілились наступним чином:

Дистанція 1 км:

І місце — Андрій Гречаний із 6‑го державного пожежно-рятувального посту;
ІІ місце — Анатолій Яреха з 12‑ї державної пожежно-рятувальної частини;
ІІІ місце — Андрій Буняєв з 2‑ї державної пожежно-рятувальної частини.

Читайте також: У Терешківській громаді проведуть Всеукраїнський забіг на честь загиблих Героїв АТО/ООС

Наразі переможці чемпіонату області почали підготовку до Всеукраїнських змагань, які відбудуться в середині вересня в Чернігові.

Конкуренція в Чернігові буде дуже висока. Бігатимуть і кандидати в майстри спорту, і майстри. Багато часу на спеціальну підготовку нема, адже від виконання службових обов’язків Андрія ніхто не звільнить.

Система Orphus