Ви тут:

Найшвидша доставка їжі в Одесі – ресторан «Pomodoro.od.ua»

На сьогодні цілодобова доставка їжі https://pomodoro.od.ua/ вважається однією з найбільш затребуваних послуг. Це легко пояснюється тотальною зайнятістю людей на роботі, а також прагненням хоча б трохи звільнити себе від домашніх турбот. Особливо доставка затребувана влітку, коли на вулиці стоїть спека, плавиться асфальт, починається сезон відпусток, і приготування їжі – останнє, про що хочеться думати.

Особливості їжі в компанії Помодоро

Незважаючи на те, що доставка суші та ролів – пріоритетний напрямок діяльності компанії Помодоро, шефи цієї мережі ресторанів радують клієнтів смачною їжею. Сьогодні тут можна замовити все, що завгодно – легкі закуски і салати, перші страви, гарніри, десерти, піцу. Доповнити замовлення пропонують освежающими алкогольними та безалкогольними напоями. За рахунок розвиненої мережі, яка налічує цілих шість філій, доставка їжі від Помодоро завжди здійснюється швидко – протягом 1 години з моменту оформлення замовлення.

Особливостями їжі в Помодоро стали:

  1. Тільки свіжі інгредієнти, які щодня доставляються перевіреними постачальниками.
  2. Дотримання найсуворіших санітарних і гігієнічних норм на кухні.
  3. Точно відповідність ваги і зовнішнього вигляду страви з тим, що зображено на картинці сайту і є в описі продукту.
  4. Неперевершена естетика подачі – тільки одиниці конкурентів, так само, як в Помодоро заморочуються оформленням їжі на доставку.
  5. Ретельна упаковка в герметичні контейнери – гаряча їжа гарантовано такий і приїде до клієнта.

У Помодоро не вважають, що доставка ролів – це, свого роду, фастфуд. Замовити доставку суші ви можете за посиланням https://pomodoro.od.ua/product-category/sushi_360/rolly/. Суші, які тут готують на винос, такі ж гарні, як і подаються в самому ресторані. Кухарі компанії щиро впевнені, що їжа повинна приносити задоволення і на рівні естетики.

Як оформити замовлення на доставку ролів

Немає нічого простішого, ніж оформити замовлення на доставку їжі від Помодоро. Залишити заявку тут пропонують через спеціальну форму на сайті або по телефону. Причому недавно компанія стала приймати замовлення цілодобово – тепер несподівані гості в самий невідповідний час або нічний голод більше не страшні. При формуванні замовлення потрібно обов’язково вказати адресу, точна кількість страв, соусів і необхідне число приладів. З моменту створення заявки до того, як кур’єр зателефонує в двері, пройде не більше години. Якісні і найсвіжіші продукти – запорука успіху Помодоро!

Система Orphus