Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Нагородили кращих полтавських призерів та учасників Олімпійських ігор у Токіо

Спортсмени та тренери отримали сертифікати на отримання грошових премій, пам’ятні грамоти та м’які іграшки.

26 серпня у Полтавській обласній державній адміністрації керівництво області зустрілись з учасниками та призерами ХХХІІ Літніх Олімпійських ігор у Токіо 2020.

Нагадаємо, представники Полтавщини на крайніх за часом масштабних змаганнях чотириріччя здобули чотири нагороди: Жан Беленюк – “золото” у вільній боротьбі, боксер Олександр Хижняк став срібним призером, а веслувальниця-каноїстка Людмила Лузан здобула відразу дві нагороди – “срібло” та “бронзу”.

“Перш за все хочеться привітати наших спортсменів, які дуже гідно представили Полтавщину та загалом країну на іграх у Токіо. Ті умови, у яких ви працюєте…Ми повинні зробити все від себе залежне, щоб їх значно покращити”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Сертифікати на суму 1 мільйон 500 тисяч гривень від Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації отримали призери ігор — Жан Беленюк, Людмила Лузан та Олександр Хижняк. По 250 тисяч гривень отримали також їхні тренери — Микола Мацапура та Олександр Хижняк — старший.

Читайте також: “Золотий” антирекорд: завершилися Літня Олімпіада у Токіо

“Всі спортсмени — люди з особливим характером. Якщо поглянути на спортивний шлях всіх олімпійців, які сьогодні до нас завітали, то вони все доводять за допомогою своїх результатів”, – зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Слід відзначити, що сертифікати на отримання грошових премій (по 100 тис. грн) з-поміж іншого отримали також інші представники Полтавщини на Олімпіаді — Марія Кічасова — Скорик, Сергій Кічасов, Лемур Теміров, Людмила Кукліновська, Дмитро Янчук та Павло Алтухов.

“Я хочу подякувати кожному спортсмену, який представляв нашу країну на Олімпіаді у Токіо. Ви кожний — чемпіон для всіх нас. Я знаю, що таке олімпійські ігри та ціна цієї перемоги. Головне для успіху — ніколи не зупинятися та постійно працювати”, – зізнався Олімпійський чемпіон — 2020 Жан Беленюк.

Система Orphus