Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“На зламі”: у Лубнах відкрили мандрівну виставку

11 серпня у Центрі культури та дозвілля відкрили мандрівну виставку “На зламі”, присвячену проблемі порушення прав цивільного населення під час війни на Сході України.

Відкрив виставку голова ГО “Твій світ” Олександр Чепур, повідомили у Лубенській міській раді.

Виставка вже побувала у 20 містах України: демонструвалася в Києві в музеї «Золоті Ворота», Музеї АТО в Дніпрі, у холі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в Сіверськодонецьку, міській раді Житомира, музеях та бібліотеках в Хмельницькому, Вінниці, Черкасах, Краматорську.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Харченко відзначила оригінальність і доступність подання ідеї та оформлення інформаційних стендів організаторами виставки.

“На Зламі” демонструє особисті переживання постраждалих про страх перед війною, злам звичного життя та незаконні ув’язнення на непідконтрольній території України. Виставка звертає увагу глядачів на проблеми адаптації ВПО, демографічні зміни в Донецькій та Луганській областях, відсутність спільного бачення щодо шляхів реінтеграції тимчасово окупованих територій.

В експозиції поєднані особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулись в структурі суспільства після початку збройного конфлікту на Сході України.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus