Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині висадять щонайменше декілька тисяч гектарів лісу, – Іван Гришко

У Полтавській області готуються висадити щонайменше декілька тисяч гектарів лісу в рамках програми Президента Володимира Зеленського “Масштабне залісення України”.

Про це повідомив депутат Полтавської обласної ради з фракції “Слуга народу”, голова постійної комісії облради з питань аграрної політики та земельних відносин, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко.

Водночас, за його словами, поки що лише 6 громад із 60 в області надали інформацію про вільні площі для заліснення.

“У Полтавській області загальна площа лісу складає всього 9%. В рамках “Масштабного залісення України” лісогосподарські підприємства області готові до створення нових лісів та мають необхідний посадковий матеріал. У найближчі роки буде висаджено щонайменше 650 га лісу, а в 6 громадах, які поінформували про наявність вільної землі під заліснення, – понад 450 га. Закликаємо голів і депутатів інших 54 громад області активно долучитися до нашої ініціативи! Переконаний, у кожній громаді, у різних обсягах, такі площі також є. Чекаємо діалогу від громад. Спільними зусиллями ми зробимо нашу Полтавщину зеленішою!”, – заявив Іван Гришко.

Нагадаємо, в рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського “Масштабне залісення України” у найближчі три роки по всій країні буде висаджено 1 млрд дерев.

Система Orphus