Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вперше проведуть військово-тактичні змагання “Лісова гра 2021”

20-23 серпня 2021 року на Полтавщині вперше планується проведення Обласних військово-тактичних змагань “Лісова гра”. 

Про це повідомили в Обласному молодіжному центрі.

Метою гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також виховання молоді на традиціях Запорозького козацтва, воїнів Холодного Яру та Української Повстанської Армії з метою залучення сучасної молоді до вивчення історії України, наших традицій через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння проявам національно-патріотичних якостей у повсякденному житті.

Організатори запрошують до участі у проєкті державні установи, громадські організації, патріотичні клуби, гурти, спортивні, митецькі колективи, студентську та учнівську молодь тощо.

Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20 по 23 серпня 2021 року здійснюється за рахунок організаторів.

Попередню інформацію про осіб, які бажають взяти участь у Грі, необхідно подати до 14 серпня 2021 року. Зареєструватись на змагання можна за посиланням.

Теренові ігри сповнені духом пригодництва, вони мотивують учасників бути ініціативними, пробуджують почуття командності й відповідальності). Гра триває безперервно протягом 60 годин. Учасники діляться на дві команди, що змагаються між собою за прапори одна одної. Кожен учасник має імпровізоване життя – пов’язку кольору своєї команди (жовта або червона) на рукаві. Мета – не дати супротивнику зірвати твою пов’язку, натомість – намагатися «вбити» якомога більше противників. Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій.

Щороку збираються більше 100 гравців, готових витратити три доби на життя в диких умовах з мінімальною кількістю сну, їжі та відпочинку, нескінченні пошуки супротивника серед лісів та боліт.

Учасником теренової гри може стати кожен охочий віком від 16 років, за умови попередньої реєстрації та оформлення страхування (для страхування необхідно надіслати скани документів (1, 2, 11 сторінки паспорта та індентифікаційний номер на електронну пошту).

На грі суворо заборонено палити, вживати алкоголь та нецензурну лексику.

ФОТО: Урядовий кур’єр
Система Orphus