Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині відзначили кращих працівників обласної Служби порятунку «101»

В Головному управлінні ДСНС в Полтавській області відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

На заході голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко та начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та особисті досягнення відзначили кращих працівників обласної Служби порятунку «101» заохочувальною відзнакою МВС України, нагрудними знаками «Знак пошани», «За відвагу в надзвичайній ситуації», медаллю «Ветеран служби» та «20 років сумлінної служби» ДСНС України, почесними грамотами ДСНС України, Полтавської обласної державної адміністрації, подяками Полтавської обласної ради і грамотами ДСНС України.

Крім того, як зазначають на сайті ГУ ДСНС в Полтавській області, рятувальникам вручили спеціальні звання служби цивільного захисту.

«Дорогі друзі! Щиро вітаю вас з найважливішим святом нашої Держави. Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!», – привітав колектив із прийдешніми святами начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

 

 

Система Orphus