Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розподілили субвенцію на житло для пільгових категорій осіб та членів їхніх сімей

На Полтавщині розподілили субвенцію для отримання житла для деяких пільгових категорій осіб, а також членів їхніх сімей.

Про це йшлося на засіданні комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких пільгових категорій осіб, а також членів їхніх сімей, яке відбулося 11 серпня. Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, представники профільних департаментів та управлінь, Громадської ради при ОДА, депутатського корпусу, повідомили у Полтавській ОДА.

Під час засідання комісія розглянула питання використання коштів, виділених області у 2020 році в межах бюджетних програм на виплату грошової компенсації на отримання житла окремим пільговим категоріям; розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для виплати грошової компенсації на придбання житла сім’ям учасників АТО/ООС з числа осіб із інвалідністю внаслідок війни I-II групи; сім’ям учасників бойових дій на території інших держав з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни I-II групи.

“У межах державних програм, спрямованих на забезпечення житлом окремих пільгових категорій громадян у 2015-2020 роках області виділено 115,1 млн грн, за рахунок яких 159 сімей забезпечено житлом. Серед них: 90 сімей учасників АТО/ООС з числа осіб з інвалідністю внаслідок війни  I-II групи, 44 родини загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, 5 сімей учасників АТО/ООС з числа внутрішньо переміщених осіб, 20 сімей учасників бойових дій на території інших держав із числа осіб із інвалідністю внаслідок війни II групи”, – зазначила перший заступник директора Департаменту  соціального захисту населення ОДА Ніна Черняк.

Зокрема, у 2020 році області виділено 13,9 млн грн, які спрямовано для виплати грошової компенсації на придбання житла 13 сім’ям у межах цільових програм.

Розподіл субвенції на регіональному рівні здійснюється відповідно до потреби в наданні грошової компенсації, інформація про яку складена на підставі рішень уповноважених комісій щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації та подана до Мінветеранів у визначений термін та із урахуванням черговості  взяття на позачерговий квартирний облік. Так, на Полтавщині, згідно з датою взяття на квартирний облік, грошову компенсацію отримають 8 сімей учасників АТО/ООС із числа осіб з інвалідністю внаслідок  війни II групи на суму 7 964 528,0 грн. Це родини із Кременчука, Полтави, Лубен, Миргородського району (Шишаки), Полтавського району (Карлівки та Зінькова).

Також субвенцію спрямовано для 1 сім’ї учасника бойових дій на території інших держав із числа осіб з інвалідністю внаслідок війни II групи з Полтави – у сумі 814 786 грн, а також 1 родини внутрішньо переміщеної особи з числа учасників АТО/ООС з м. Кременчука в сумі понад 1 млн 400 тис грн, згідно з датою взяття на квартирний облік.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus