Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліція викрила трьох нелегальних мігрантів, які незаконно перетнули державний кордон України

Трьох громадян Народної Республіки Бангладеш виявили працівники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції № 3 Миргородського райвідділу. Правоохоронці зупинили автомобіль «ЗАЗ Сенс», в салоні якого знаходилися іноземці, на одній з вулиць селища Велика Багачка.

Про це повідомили у Нацполіції Полтавщини.

Під час перевірки документів патрульні звернули увагу, що у трьох чоловіків, яким 25, 26 та 33 роки, відсутні документи, що підтверджують їх право на законне перебування в Україні, а в національних паспортах бракує обов’язкових відміток про перетин державного кордону.

До вивчення мети їх перебування на Полтавщині, визначення маршруту руху, а також документування правопорушення долучилися оперативники Управління міграційної поліції, працівники Управління Державної міграційної служби (далі – ДМС) в Полтавській області, а також територіального підрозділу поліції.

Як повідомили в Управлінні міграційної поліції Полтавщини, оперативники з’ясували, що іноземці, потрапивши до України поза пунктом пропуску через державний кордон, планували виїхати до країн Європейського Союзу.

Фахівці Великобагачанського районного сектору ДМС склали відносно трьох громадян Народної Республіки Бангладеш протоколи за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил перебування іноземців в Україні) та винесли постанови про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів.

Окрім того, за поданням управління міграційної поліції області районний сектор ДМС звернувся до суду стосовно депортації іноземців-порушників. Суд задовольнив клопотання правоохоронців та ухвалив рішення про їх негайне примусове видворення за межі України.

На часі працівники міграційної поліції спільно з фахівцями регіонального Управління ДМС здійснюють супроводження правопорушників до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшим забезпеченням виконання судового рішення щодо їх примусового видворення до країни походження.

 

 

Система Orphus