Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оформили понад 4,4 тисячі ліцензій для здійснення роздрібної торгівлі алкогольною і тютюновою продукцією

У січні-липні цього року платникам надано адміністративні послуги стосовно оформлення ліцензій на право провадження діяльності у сфері торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального.

Так, за інформацією пресі в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Бондаренка, впродовж семи місяців 2021 року згідно із вимогами законодавства суб’єктам господарювання оформлено: 4419 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною і тютюновою продукцією (в тому числі 2626 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1793 – тютюновими виробами); 11 ліцензій на право здійснення оптової торгівлі пальним; 43 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним; 204 ліцензії на право зберігання пального, повідомили у ГУ ДПС у Полтавській області.

Всього на території області станом на 1 серпня 2021 року налічується 6816 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 3935 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та 2881 ліцензія-тютюновими виробами).

Також, на території Полтавщини налічується 2381 ліцензій на право здійснення виробництва, оптової і роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального, зокрема 141 ліцензія на право здійснення оптової торгівлі пальним та 1895 ліцензії на право зберігання пального, в тому числі 1627 ліцензій виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки.

Система Orphus