Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині міграційна поліція ініціювала депортацію іноземця-нелегала, який звільнився з колонії після відбуття покарання

33-річний іноземець сьогодні звільнився з колонії після відбуття арешту за скоєння крадіжки у Кременчуці. У чоловіка відсутні підстави для подальшого законного перебування в Україні.

Про це повідомили в Управлінні міграційної поліції області, інформує сайт Нацполіції Полтавщини.

Міграційна поліція області звернулася з клопотанням до регіонального Управління Державної міграційної служби (далі – ДМС) про притягнення громадянина Грузії до адміністративної відповідальності та депортацію до країни походження.

За порушення правил міграційного законодавства працівники управління ДМС склали відносно іноземця протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнули штраф. Окрім того, за адміністративним позовом міграційної служби суд ухвалив рішення про затримання порушника на 6 місяців з подальшим його примусовим видворенням до Республіки Грузія.

На часі оперативники управління міграційної поліції Полтавщини забезпечують супроводження чоловіка до пункту тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають в Україні, що у Миколаєві. Потім – правоохоронці проконтролюють, щоб нелегальний мігрант через пункт пропуску покинув територію нашої держави.

Система Orphus