Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині для “юних десантників” провели практичні заняття

10 – 11 серпня у таборі “Юний десантник” провели практичні заняття для хлопців та дівчат.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі національно-патріотичного виховання, юні десантники відпрацювали дії снайпера, кулеметника та коригувальника вогню.

“Ознайомилися з будовою пістолета та порядок дій приведення його бою. Тренування на гренадерському майданчику. Відпрацювали комплексну вправу з дії мінометного розрахунку, з відпрацюванням імітаційної стрільби, ведення вогню з РПГ-22,26 по умовній техніці противника, переміщення по інженерним ходам сполучення, зі зміною позиції, гранатометання на влучність уламковою гранатою Ф-1, по “наступаючій піхоті”. Опановували основи військової топографії та практичне визначення відстані на місцевості, азимуту та роботу з картою”, – йдеться у повідомленні.

Курсанти вивчали тактику бою у лісному масиві, переміщення по пересіченій місцевості з використанням обладнання “Лазертаг”. Гірсько-штуромова підготовка охоплювала подолання перешкод у складі відділення з використанням спеціального спорядження на навісній переправі, паралельних мотузках, підйому та спуску.

А також юні десантники удосконалили навички евакуації пораненого бійця з поля бою, проведення поверхневого огляду в жовтій зоні. Займались рукопашним боєм. Були проведені обумовлені спаринги, з використанням елементів, вивчених на попередніх заняттях.Система Orphus