Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На котельні, яка опалюватиме 109-й мікрорайон Полтави, проводять підготовчі роботи для монтажу нового котла

Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, тому всі житлово-комунальні підприємства готуються до нього.

Як повідомив начальник Управління ЖКГ та енергетики Полтавської ОДА Едуард Рева під час апаратної наради, у Полтаві є проблема з опаленням “109 мікрорайону”.

“Житловий фонд підготовлено на 81% , заклади соціальної сфери підготовлені на 77%. З них навчальні заклади та дошкільні навчальні заклади на 85%, заклади охорони здоров’я — на 92%. Проблеми з початком опалювального періоду є по 109 мікрорайону Полтави та у Карлівці”, – розповів Едуард Рева.

Начальник Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради Олександр Попенко повідомив, що сьогодні ведуться роботи по встановленню котла для опалення 109 мікрорайону.

“Труби вже відновлені. Ведуться роботи по встановленню котла. Міський голова дав доручення щодо погашення заборгованості. “Полаватепло” має відновити роботу працівників на цій котельні та прорахувати витрати”, – розповів Попенко.

Перший заступник генерального директора “Полтаватеплоенерго” Ігор Процай зазначив, що за таких темпів підготовки “Полтаватепло” не встигне вчасно розпочати опалювальний сезон.

“Підстав розпочати опалювальний сезон 109 мікрорайону у “Полтаватеплоенерго” немає. Проведено чимало нарад з цього питання. “Полтаватепло” ще має час для проведення робіт та вчасного початку опалювального сезону. Для запуску котла необхідно в ручному режимі та швидко вирішувати всі питання”, – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Система Orphus