Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На будівництво Кременчуцького мосту прибуває нова техніка з Туреччини, – Олег Синєгубов

У Кременчуці повним ходом триває підготовка до початку масштабного будівництва нового мосту через Дніпро в межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

На об’єкті вже працюють майже 70 людей і понад 20 одиниць техніки, повідомили у Полтавській ОДА.

“Зараз завершують монтувати містечко, де житимуть робітники, встановлюють майданчик для цементного заводу й для обладнання, яке раніше прибуло з Туреччини. Також цієї суботи на правому березі Дніпра закінчили випробовувати останні експериментальні буронабивні палі, перевіряючи їхню несучу здатність, щоб у майбутньому опори мосту витримали навантаження. Все відбулось успішно. Крім того, на воді тривають геологорозвідувальні роботи, працює баржа з буровою установкою”, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Він додав, що до Кременчука продовжує прибувати будівельна техніка, яку місяць тому відправили зі Стамбула. Це зокрема баржі, буксири, різні крани, бульдозер, бетонозмішувачі та бурильна установка.

“До кінця тижня спеціалісти мають завершити проєктування, й розпочинається експертиза, над якою працюватимуть протягом двох місяців. Далі переходимо до безпосереднього будівництва мосту”, – додав очільник Полтавщини.

За словами Олега Синєгубова, для Президента, Уряду, Полтавської ОДА – це пріоритетний проєкт.

“Без будівництва нового мосту ми наражаємо не лише місто Кременчук, а й увесь центр України на транспортний колапс. Єдиний Крюківський міст відкрили ще в другій половині ХІХ століття, після Другої світової війни радянські інженери відновили пошкоджену конструкцію. Але востаннє капітально ремонтували міст понад 30 років тому. Зараз при транспортній завантаженості його капітальна реконструкція неможлива. Щоб його об’їхати, потрібно зробити крюк у 50 кілометрів, через місто Світловодськ”

Кременчуцький міст стане наймасштабнішим проєктом “Великого будівництва” на Полтавщині. Реалізація цього амбітного й унікального об’єкта зрушила з місця за підтримки Президента України Володимира Зеленського, додав голова Полтавської ОДА. Обласна адміністрація координує процес будівництва й вирішення всіх супутніх питань. Для цього зокрема в березні цього року була створена відповідна робоча група, куди ввійшли всі організації, установи й служби, задіяні в реалізації проєкту.

Система Orphus