Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Бюджет участі Полтавської області – 2021 вже подали 13 проєктів

20 липня розпочався прийом проєктів на Бюджет участі Полтавської області 2021 року. Проєкти можна надсилати до 20 серпня.

Взяти участь у конкурсі можуть ініціативні мешканці Полтавщини. Для цього потрібно написати проєкти в сфері соціального захисту, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, комунального господарства, енергоефективності, культури та освіти, спорту та туризму і вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми “Громадські бюджети Полтавщини на 2021 – 2023 роки!”.

Учасником Бюджету участі Полтавської області може стати кожен мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років, та який має власну цікаву ідею для реалізації в інтересах громади.

5 кроків подачі проєкту

1.Заповнити аплікаційну форму та стати учасником проєкту

2.Зібрати 30 підписів на підтримку своєї ідеї

3.Подати проєкт онлайн або особисто до пункту супроводу чи в локальну групу

4.Рекламувати свій проєкт. Автор проєкту самостійно рекламує його, щоб отримати найбільшу кількість голосів

5.Проголосувати. Обери до трьох проєктів і проголосуй онлайн

На сьогоднішній день на Бюджет участі Полтавської області вже подали 13 проєктів.

Фінансування реалізації проєкту становить 50% з місцевого бюджету та 50% з обласного бюджету (до 100 тисяч з обласного бюджету на 1 проєкт), повідомили в Інвестиційному відділі Полтавської обласної ради.

З першими поданими у 2021 році проєктами можна ознайомитись за посиланням.

Проєкт за встановленою формою автор може подати самостійно через систему Smart Region Полтавської області або надіслати на електронну пошту bu@oblrada-pl.gov.ua.

Система Orphus