Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

На 90% котельнях “Полтаватеплоенерго” вже повністю виконали поточний ремонт, – Володимир Пасічко

Дата завершення ремонту по останній котельні – 3 вересня. У “Полтаватеплоенерго” розраховують, що на початок осені завершать всі планові роботи й можна буде оформляти акт про готовність теплового господарства до опалювального сезону 2021/2022 років. 

Про це розповів технічний директор “Полтаватеплоенерго” Володимир Пасічко, інформує пресслужба підприємства.

“Загалом, на сьогодні повністю виконано поточний ремонт понад 70 котелень, що становить майже 90% від загальної кількості. Окрім того, ми відремонтували понад 20 центральних теплових пунктів, а це близько 90% від загальної кількості. Велику увагу серед цьогорічних заходів приділили ремонту теплогенеруючого обладнання та заміні аварійних ділянок мереж теплопостачання. Цього літа ми провели ремонт понад 200 км тепломереж, тобто 95% від загальної кількості. Виконали заміну 2,8 км труб у двотрубному вимірі на аварійних ділянках, реконструкцію 510 м теплових мереж із застосуванням попередньо ізольованих трубопроводів, які мають більший термін експлуатації та майже вдвічі менші втрати теплової енергії при транспортуванні”, – повідомив Володимир Пасічко. 

У планах підприємства – заміна ділянки центрального трубопроводу вздовж вулиці Івана Мазепи, біля приміщення виконавчого комітету Шевченківської районної ради.

“Окрім того, цьогоріч нам вдалося облаштувати резервне електроживлення на найбільшій у Полтаві котельні (по вул. Ціолковського, 36). Це дасть змогу не лише істотно підвищити надійність і безперебійність теплопостачання мешканцям мікрорайонів Алмазний, Сади-1 і 2 та Огнівка, а й зменшити витрати на придбання електричної енергії, що, погодьтесь, дуже важливо з огляду на постійне підвищення її вартості”, – додав технічний директор підприємства.

Нагадаємо, у Полтаві пробні пуски котелень розпочнуть наприкінці вересня.

Система Orphus