Ви тут:
Суспільство Україна 

МВС планує розширити мережі Центрів безпеки, які надаватимуть послуги громадянам

Метою Міністерства внутрішніх справ залишається підвищення рівня безпеки по всій країні – від обласних, районних центрів, до ОТГ та найменших сіл і селищ.

Про це міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив під час зустрічі з урядовцями та представниками місцевого самоврядування, повідомляє сайт ГУ ДСНС в Полтавській області.

«Наша мета – розширити кількість Центрів Безпеки, а також приєднати до їхньої роботи ще й сервісні центри. Це значно спростить процедуру звернення для громадян. На сьогоднішній день створено 31 Центр безпеки, найбільше в Донецькій області. До кінця року, спільно з територіальними громадами, ми плануємо створити ще 5 таких закладів», – сказав міністр внутрішніх справ.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що МВС, зокрема Нацполіція, єдині, хто у встановлені Законом терміни, привели у відповідність до нового адміністративно-територіального устрою свої структури.

«Попередній етап децентралізації завершився створенням нового адміністративно-територіального устрою. Створено 1469 територіальних громад, в яких успішно відбулися вибори. Разом із МВС у нас напрацьовані інструменти організації співраці», – сказав Олексій Чернишов.

Голова ДСНС Микола Чечоткін наголосив, що відповідно до кращих європейських практик, в усіх регіонах має запрацювати ще більше добровільних пожежних дружин. Особливо у віддалених від основних пожежних частин та труднодоступних населених пунктах.

«На сьогоднішній день у сільській місцевості функціонує 1200 підрозділів місцевої пожежної охорони та близько 1180 добровільних пожежних дружин. ДСНС разом із місцевими органами та органами місцевого самоврядування порахували, що необхідно створити ще 1600 місцевих підрозділів пожежної охорони. На мій погляд, це ідеальна модель для того, щоб наші громадяни могли отримувати сервіс, пов’язаний із забезпеченням безпеки в тій чи іншій громаді», – сказав він.

Система Orphus