Ви тут:
Спорт Суспільство 

Може пропустити Олімпіаду у Парижі: кращий український гімнаст подав апеляцію на своє відсторонення

Олег Верняєв оскаржив рішення про дискваліфікацію.

Український гімнаст Олег Верняєв, олімпійський чемпіон 2016 року на брусах, чемпіон світу 2014 року на брусах, шестиразовий чемпіон Європи, дворазовий чемпіон Європейських ігор, повідомив про подачу апеляційної скарги до Спортивного арбітражного суду (CAS) після отримання 4 років дискваліфікації через виявлення мельдонію в крові.

«Практично чотири тижні тому я писав про рішення арбітражу GEF дискваліфікувати мене на чотири роки. За ці чотири тижні моє життя круто змінилося: я дізнався, хто щиро мене підтримував, а хто був поруч просто так.Значить, такий у мене зараз в житті етап. Етап тестування мене на міцність. Я обіцяв, що не опущу руки і оскаржу рішення, з яким не згоден. Ми з командою подали апеляційну скаргу в CAS, зараз чекаємо на відкриття провадження. Буду інформувати вас про хід справи.Дякую за підтримку тим, хто вірить у мене. Обіцяю, я зроблю все, що від мене можливе, щоб довести свою правоту», – сказав Верняєв.

Довідка. Олег Верняєв  — український гімнаст, олімпійський чемпіон і срібний призер Олімпійських ігор 2016, чемпіон світу зі спортивної гімнастики. Учасник Олімпійських ігор 2012.

Система Orphus