Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

МОЗ затвердило нові карантинні правила у дитячих садочках

Міністерство охорони здоров’я затвердило нові протиепідемічні заходи у дитячих садочках. Згідно з ними, температурний скринінг дітей будуть проводити лише на вході у заклад.

Це положення внесло зміни в карантинні заходи у дошкільних закладах освіти, які були затверджені раніше, пише 24 канал.
Нові карантинні правила у садочках

-Тепер перевіряти температуру у дітей мають лише при вході у заклад. Хоча раніше температурний скринінг мали проводити кожні 4 години і записувати показники у журнал.

-Після виявлення в дитини симптомів COVID-19 у кімнаті, де вона перебувала, необхідно провести провітрювання поза розкладом та дезінфекцію висококонтактних поверхонь.

-Також тепер дозволено використовувати багаторазові (тканинні) рушники та килими з довгим ворсом. Раніше це було заборонено.

Діти можуть перебувати у закладі без масок. Вихователі також не мають одягати маски та рукавички під час проведення занять.

Проте засоби індивідуального захисту (маски та рукавички) вихователям та працівникам необхідно одягати під час спілкування між собою та пересування приміщеннями закладу.

А після зняття маски чи рукавичок та перед одяганням нових працівники мають мити руки з милом або обробляти їх антисептиком.

Які правила залишилися у садочках

-Потрібно провітрювати приміщення протягом 15 хвилин перед відкриттям садочку та протягом дня.

-Якщо виявлять працівника з симптомами коронавірусу, то його не повинні допускати до роботи у садочку.

-Треба обмежити проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях (проте можна проводити педради чи інші необхідні для навчання заходи).

-Вихователь забирає дитину від батьків поза межами садочку. Батьки за потреби можуть зайти до приміщення, але тоді варто перебувати в масках.

-У садочку повинні бути дезінфектори, миючі засоби тощо.

-Також на час карантину і надалі заборонено використання м’яких іграшок та проведення батьківських зборів (це можна робити лише дистанційно).

61275606b89b5610133628
Система Orphus