Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міжнародний фестиваль “Полтавська галушка”: яким буде, цьогорічні особливості та коли відбудеться

Міжнародний фестиваль “Полтавська галушка”: яким буде, цьогорічні особливості  та коли відбудеться

18-19 вересня у Полтаві на Соборному майдані відбудеться Міжнародний фестиваль «Полтавська галушка».

На полтавців очікують виступи полтавських гуртів, майстер-класи з гончарного мистецтва, вишивки та інших народних промислів, які притаманні Полтавщині. Можна буде придбати продукцію місцевого бізнесу, крафтових виробників, ремісників.

Гості святи матиму нагоду скуштувати полтавські галушки, які готуватимуть та презентуватимуть кращі ресторатори Полтави. Також на святі будуть представлені різнонаціональні галушки: польські, грузинські, вірменські та кримськотатарські.

«Багато видатних людей,  які “виросли на полтавській галушці” роз’їхалися по світу й досягли висот. Ми дуже хочемо аби такі люди приїхали на Полтавський фестиваль й пишалися своєю землею і тим, що вони полтавці. Для нас надважливо об’єднатися на духовному рівні», – розповіла засновниця “Міжнародного фестивалю Полтавської галушки” Лариса Семеняга .

Особливістю цьогорічного фестивалю стане реконструкція полтавського традиційного весілля кінця XIX – початку XX століття, яке святкуватимуть два дні. Перша його частина – заручини, сватання, вдягання нареченої – буде закритою та пройде в садибі Івана Котляревського, побачити її зможе близько 50-и людей.  Після цього наречені вийдуть в люди, а всі присутні стануть гостями весілля.  

Молодят одягнуть в український стрій, над яким працював співзасновник етнографічної збірки «Древо» Едуард Крутько.

Наречену для дійства вже обрали, нею стала Ольга Галушка із Черкас. А от ім’я нареченого організатори поки що не афішують.

Планують також присутність кримськотатарського колориту на фестивалі. Задля цього співпрацюють з полтавкою з татарським корінням Людмилою Верещагіною. 

«Ми почали з того чи є в кримськотатарській кухні страва, схожа на галушку. Виявилося, що є. Готується як чебурек, але є прототип на пару. Оце вже вам галушка», – розповідає Людмила Верещагіна.

Організатори також хочуть долучити представників кримського народу і в “кулінарному плані”. Етнічна кримська татарка, яка проживає зараз в Ірпіні, Леране Хайбуллаєва погодилася приїхати на фестиваль. Вона буде проводити майстер-класи та готувати татарський аналог галушки.

На гостей свята чекають майстер-класи по приготуванню галушок, фестиваль крафтових виробників локальної продукції, виступи кращих колективів художньої самодіяльності з Полтавщини. Для дітей облаштують ігрову зону “Острів бешкетників”.

У 2019 році, на першому фестивалі, було погашено поштову марку із зображенням полтавської галушки. Організатори мають намір продовжити цю традицію. Тому цьогоріч планують створити локацію для Укрпошти, де кожен зможе надіслати тематичну листівку-привітання з самого фестивалю.

 

«Для нас важливо показати українські традиції та те, як їх можна монетизувати. Наша місія – підтримати місцевого виробника, ресторатора, майстра й показати можливості наших територій,  для того, щоб полтавці й гості міста більше знали про наш туристичний потенціал», – сказала співзасновниця фестивалю «Полтавська галушка», доцент, кандидат економічних наук Полтавського університету економіки і торгівлі Яніна Барибіна.

Система Orphus