Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 65,2 млрд грн податку на доходи фізичних осіб надійшло до бюджету від полтавських платників, – Андрій Якименко

Завдяки співпраці полтавських податківців із платниками податків впродовж семи місяців 2021 року забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 6153,3 млн.грн., що на 867,5 млн.грн. або 116,4% більше аналогічного періоду минулого року (за 7 місяців 2020 року – 5285,8 млн. гривень).

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко.

За його інформацією, для забезпечення надходжень податку на доходи фізичних осіб, ГУ ДПС у Полтавській області систематично проводиться робота по забезпеченню додаткових надходжень до бюджетів, зокрема, шляхом легалізації найманої праці та детенізації заробітної плати; залучення до декларування громадян; активізації дій з органами місцевого самоврядування щодо боротьби з мінімізаторами заробітної плати (виплата заробітної плати у розмірах меншому за мінімальний); контролю за надходженнями податку на доходи фізичних осіб від інших доходів, зокрема з доходів у вигляді орендної плати за земельні частки (паї).

«Легалізація трудових відносин і заробітної плати та ліквідація прихованої зайнятості – завжди були одними з ключових напрямків роботи ГУ ДПС в області», – підкреслив Андрій Якименко, зауваживши, що податківці завжди готові йти назустріч та допомагати платникам, як під час особистого спілкування, так і використовуючи електронні сервіси ДПС.

Система Orphus