Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Майбутні магістри зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору, – МОН

Вступники до магістратури на основі бакалавра, які мають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови або успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору на спеціальності, яким надається особлива підтримка.

Про це повідомляють в Міністерстві освіти і науки України.

Додатковий набір (у тому числі й на місця державного замовлення) розпочнеться не раніше 1 вересня, зарахування таких вступників на бюджет – до 1 жовтня 2021 року, на контракт – до 30 листопада 2021 року.

Що означає особлива підтримка спеціальностей? Для зарахування на спеціальності, вказані в переліку, вступникам для здобуття ступеня бакалавра може до конкурсного балу додаватися бал за успішне закінчення в рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти.

Також при вступі на зазначені спеціальності для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) застосовується галузевий коефіцієнт до конкурсного балу 1,02 для поданих заяв із пріоритетністю 1 та 2; і застосовується сільський коефіцієнт у значенні 1,05 для осіб, які зареєстровані в селах та здобули повну загальну середню освіту в закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

Крім того, призерам (особам, нагородженим дипломами I–III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у рік вступу з базових предметів під час вступу на спеціальності, яким надається особлива підтримка, останній доданок у формулі розрахунку конкурсного балу встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.

Perel.spetsial.osobl.pidtrymka
Система Orphus