Ви тут:
Спорт Суспільство 

Ліга Європи: “Зоря” розгромно програла “Рапіду” та практично втратила шанси пройти далі

Представнику України у матчі-відповіді слід забивати чотири м’ячі.

Як повідомляє sport.ua, динаміка руху української команди створювала гарні підстави для забитих м’ячів, та й моменти періодично виникали знову і знову, але де ж було необхідне завершення? Не встигнувши знайти відповіді на це прикре питання, ми отримали безглуздий, неочевидний, але досить гарний гол у ворота команди Скрипника, який перевернув із ніг на голову весь хід цього матчу. Помилка Шевченка під час винесення м’яча до центрального кола перетворилася на жонглювання м’яча від Фунтаса перед штрафним, після якого голкіпер пропустив удар під ліву штангу.

Це був уражаючий удар не тільки для української публіки, а й для самих футболістів Скрипника. Вони втратили контроль над ситуацією і, здається, віру у власні можливості, бо до перерви можна було згадати лише ситуацію з блокованим ударом Кочергіна з центру штрафного майданчика. Але і тоді це було більше схоже на відмашку невмілого бійця в вуличній бійці. Конструктивна вісь у «Зорі» геть випала з гри.


Початок другого тайму подарував нам вагомий привід говорити про здатність «Зорі» відігратися. Дуже високі швидкості в атаці, розширення засобів завести м’яч всередину чужого штрафного, а також читання комбінацій суперників вже на їхній половині поля – три стовпи, на яких трималася гра команди Скрипника спочатку, але знову і знову вона билася головою в невидиму стіну, коли намагалася завершувати власні випади. Загинати пальці та перераховувати моменти Громова, Аллах’яра, Шахаба та інших виконавців не має ніякого сенсу – це минуле, яке вже не повернути, але з якого колективу потрібно терміново робити належні висновки.

І куди більшої уваги повинні бути удостоєні просто безпорадні дії на своїй половині поля за умов найменшого тиску з боку суперників. На 78-й хвилині дії Імерекова в боротьбі за верховий м’яч проти Кари майже біля центру поля можна було списати на якусь утому, проте форварду суперників було все одно на ці аргументи, коли він збільшував розрив.

Із моментом на 85-й хвилині, коли Жуніньо припустився помилки на рівні дитячо-юнацького футболу, так удіяти вже було не можна. Бразилець був одним із найгірших на полі, тому його помилка була скоріше закономірністю, висновки з якої належить робити вже його наставнику. Нам же залишається сказати, що добре, що з’явився такий турнір, як Ліга конференцій.

Система Orphus