Ліга чемпіонів: “Шахтар” вдруге обіграв “Генк” та зіграє у плей-оф

Наступним суперником буде французьке “Монако”.

Як повідомляє sport.ua, вже на 4-й хвилині господарі поля мали відкривати рахунок в цій зустрічі. Атаку від своїх воріт розпочав Трубін, далеко вибивши м’яч в поле. Педріньо виграв верхову боротьбу у захисника і головою віддав пас на хід Тете, який вибіг віч-на-віч з воротарем. На жаль, але бразилець не зумів виграти «міні-дуель» у Вандервоордта і м’яч вилетів на кутовий.

У одній з атак Додо віддав передачу Тете, а той технічно відпасував на Траоре. Удар форварда гірників з близької відстані виявився точним і, головне, таким, що не беруться для голкіпера — 1:0.

На 76-й хвилині “гірники” забили другий м’яч, причому в цій результативній атаці безпосередню участь взяли гравці, що вийшли на заміну, Марлос і Коноплянка. Все почалося з того, що Марлос підхопив м’яч поблизу центру поля і на великій швидкості кинувся вперед. Потім послідувала передача на правий фланг на Додо, а той зробив простріл уздовж воріт. Передачу прийняв Коноплянка, від нього м’яч відскочив до Траоре і той з розвороту пробив по воротах. Цього разу м’яч влучив у захисника і опинився у Маркоса Антоніо, після чого бразилець несильним, але точним ударом відправив його в сітку воріт.

А «Генк» в кінцівці поєдинку на 90-й хвилині все ж забив. Відзначився Дессерс, який вийшов на заміну. Потім ще був небезпечний удар у виконанні Бонгонда, однак Трубін м’яч парирував.

В підсумку «Шахтар» виграв у непростому матчі і вийшов до наступного раунду Ліги чемпіонів.