Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Летів попіл з неба”: полтавські рятувальники розповіли про гасіння пожеж у Греції

У Греції полтавські надзвичайники ліквідовували загоряння у лісах на острові Евбея. Зокрема, у складі зведеного загону українських вогнеборців, який налічував 100 осіб, було 10 – з Полтавщини.

Гасили пожежі вони протягом 11 днів, а на початку цього тижня повернулися додому. Полтавський рятувальник Сергій Єфремов розповів Суспільному, як вони боролися з вогняною стихією у Греції.

“Нам видали ранці, які вміщують 25 літрів води. З ними вручну ходили гасили полум’я. З лісів воно спускається до домівок. Гасили осередки займання торфу”, – розповів рятувальник.

Читайте також: Полтавські рятувальники допомагають гасити масштабні пожежі у Греції (ВІДЕО)

Читайте також: Полтавські рятувальники у складі зведеного загону продовжують надавати допомогу у гасінні пожеж у Греції (відео)

Наразі ж полтавські рятувальники знову вийшли на службу.

Читайте також: Українські рятувальники, які борються з пожежами у Туреччині та Греції, роблять країні суперпозитивну репутацію, – Кулеба

Довідково.

Евбе́я, або Еввія — острів в Егейському морі, другий за величиною після Криту. Знаходиться на відстані 80 км від Афін і простягається вздовж північного узбережжя Аттики. Площа острова — 3 908 км², населення 170 000 осібк. Острів настільки близько розташований до материкової Центральної Греції, що навіть поєднаний із берегом мостом.

Система Orphus