Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук відвідали надзвичайники з Нідерландів

Кременчуцькі рятувальники зустрілися з колегами з Королівства Нідерландів.

Представники Фонду Об’єднання пожежних Нідерландів відвідали кременчуцькі пожежно-рятувальні підрозділи та Відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб та його заступник Ярослав Любецький під час зустрічі з колегами обговорили можливість розширення співпраці між рятувальниками області та благодійним фондом.

“Сьогодні ми зустрілися з рятувальниками підрозділів, які минулого року отримали від нашого фонду гуманітарну допомогу. Нам було цікаво дізнатися відгуки вогнеборців про обладнання. Також мета нашої поїздки полягає у тому, щоб вивчити потреби надзвичайників для формування наступного вантажу гуманітарної допомоги”, – розповів голова Фонду Об’єднання пожежних Нідерландів ван Хоофт Йоганнес Антоній Якобус Марія.

Начальник Головного управління Володимир Салогуб зауважив, що якісне європейське спеціальне обладнання та захисне спорядження допомагає кременчуцьким рятувальникам ефективніше долати наслідки надзвичайних подій та надавати допомогу постраждалим. За словами Володимира Салогуба, вже є певні домовленості з міжнародними партнерами.

Фото: ДСНС

Система Orphus