Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук готовий до початку опалювального періоду на 69%

В цілому Кременчук готовий до початку опалювального періоду на 69%. Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період ведеться відповідно до затверджених графіків.

Проте, є певні відставання від плану, пов’язані з ремонтами обладнання Кременчуцької ТЕЦ, ТЕЦ вагонобудівного заводу та необхідністю проведення ремонтних робіт на мережах, де під час гідравлічних випробувань були виявлені пориви. Але комунальники запевняють, що роблять все задля того, щоб опалювальний період у Кременчуці розпочався вчасно. Негативно впливає на якість підготовки підприємств до зими і велика заборгованість населення за спожиті послуги.

Про це говорили на засідання штабу з підготовки господарства Кременчуцької міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Так, споживачі завинили Кременчуцькій ТЕЦ близько 141 млн грн, 95 млн. з яких – це борг населення, КП «Теплоенерго» кременчужани заборгували 43 млн. грн, через це комунальне підприємство має заборгованість перед АТ «Крюківсьський вагонбудівний завод» у сумі близько 36 млн. грн. Борги кременчужан перед управляючими компаніями теж немаленькі – близько 20 млн грн.

Заступник міського голови Кременчука Іван Москалик наголошує, що, якби містяни своєчасно розраховувалися за спожиті послуги, підприємства мали б необхідні їм обігові кошти для придбання матеріалів для виконання ремонтних робіт, розрахунків за газ, електроенергію тощо. Він закликав жителів міста гасити борги за спожиті житлово-комунальні послуги, щоб підприємства мали можливість якісно і своєчасно готуватися до зимового періоду та подачі опалення до житлового фонду і об’єктів соціальної сфери.

Готуються до роботи в осінньо-зимовий період і комунальні підприємства. Комунальне-автотранспортне підприємство -1628 проводить закупівлю противоожеледних матеріалів, 8 вагонів солі вже придбано, до початку зими планують закупити всього близько 20 вагонів. Комунальне підприємство «Шляхове ремонтно-будівельне управління» активними темпами проводить ремонт міських доріг, техніка працює і знаходиться в робочому стані. У разі необхідності техніка КАТП та ШРБУ буде переобладнана для проведення робіт з очищення міста від снігу.

фото ілюстративне

Система Orphus