Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Креативні рішення проблем громад від молоді: громади Полтавщини запрошують до участі у конкурсі

Територіальні громади мають нагоду отримати свіжі погляди на локальні управлінські виклики від студентства, молодих фахівців та фахівчинь. Для цього варто запропонувати власний виклик (кейс) на розгляд молоді до 10 вересня.

Така нагода відкривається в рамках програми Мріємо та діємо – Skills Up Camp, повідомляють у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

В рамках проєкту будуть відібрані щонайменше 5 найцікавіших проблематик, що будуть оформлені у кейс та представлені молоді в рамках кейс-чемпіонату. Представники та представниці ТГ увійдуть до складу журі конкурсу та оберуть кращі рішення, які учасники та учасниці представлять у фіналі.

Мета проєкту – допомогти громадам впоратися з нагальними проблемами завдяки співпраці з креативною молоддю. Так, громади зможуть поділитися реальними викликами (кейсами) та отримати нестандартні рішення.

Кейс — опис конкретної задачі, проблеми, виклику, які наразі стоять перед керівництвом громади та вирішення якої матиме позитивний економічний або соціальний ефект для жителів та жительок громади. Тематика необмежена — від екологічних викликів до транспортних проблем.

Громади можуть подавати кейси до участі у проєкті за посиланням. Кінцевий термін заповнення форми — 12:00, 10 вересня 2021.

Для громад участь у проєкті — це чудова можливість:

  • отримати свіжі ідеї вирішення нагальних управлінських задач,
  • поліпшити співпрацю з молоддю на регіональному та національному рівні,
  • познайомитися з колегами та колежанками з інших ТГ та обмінятися досвідом,
  • налагодити комунікацію з бізнесом, адже у проєкт будуть залучені ментори та менторки від провідних компаній.

Запропонувати кейс.

Кінцевий термін подачі кейсів — 10 вересня 2021 року, 12:00.

Система Orphus