Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Кращі практики місцевого самоврядування”: голова Полтавської облради розповів, чому важливо брати участь у конкурсі

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький розповів, чому для регіону важливо брати участь у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”.

Полтавська область стала переможцем минулого року. А цього року Полтавщина знову готується до участі у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”. Відео, у якому Олександр Біленький розповідає про преваги даного конкурсу, розмістили на сторінці у фейсбуці “Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядування”.

Зокрема, голова Полтавської обласної ради впевнений, що конкурс – це про віру у власні сили, це про досвід, обмін яким і будує сильну країну.

“Полтавська область п’ятий рік поспіль втілює громадські ініціативи у рамках цілого регіону. І щороку наші проєкти отримують визнання на конкурсі. Сміливі та оригінальні ідеї, вдалі управлінські рішення – це не лише про конкурс, це віра у власні сили та досвід успішно реалізованих проєктів, яким може скористатися будь-який орган місцевого самоврядування. Це майбутнє країни, яке будується спільними зусиллями. Ми вже готуємо заявку на конкурс 2021 року”, – сказав Олександр Біленький.

 

Нагадаємо, що практики Полтавської обласної ради тричі перемагали у Конкурсі: у 2017, 2018 та у 2020 роках. Детальніше про практику Полтавської обласної ради тут.

Заявки на цьогорічний конкурс прийматимуться до 30 вересня.

 

Система Orphus