Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Кожен куточок Полтавщини заслуговує бути занесеним до нематеріальної культурної спадщини України, – Олександр Біленький відвідав Сорочинський ярмарок

Виступаючи на урочистому відкритті Національного Сорочинського ярмарку, голова Полтавської облради Олександр Біленький висловив переконання, що Полтавщина є унікальною і колоритною областю і “кожен куточок нашої малої батьківщини заслуговує бути занесеним до нематеріальної культурної спадщини України”.

Сорочинський ярмарок під час робочої поїздки на Полтавщину відвідав і голова Верховної Ради Дмитро Разумков, який взяв участь у його відкритті. Він відзначив колоритність заходу та придбав собі варення із шишок.

“Люди скучили за фестивалями, ярмарками, іншими мистецькими заходами, які традиційно відбувалися до карантинного періоду. Практика проведення фестивалів влітку 2021-го року показала величезний запит суспільства. Їх кількість упродовж останніх двох місяців в Україні вражає. І скрізь дуже багато відвідувачів, які їдуть за враженнями, позитивними емоціями і цікавим дозвіллям. Головне зберігати здоровий глузд і спокій, не вдаватися до маніпуляцій і підбурювань. Важливі організованість та відповідальне ставлення до свого здоров’я і здоров’я людей, які нас оточують”, – зазначив він.

Також Олександр Біленький побажав всім гостям ярмарку яскравих, позитивних вражень та корисних покупок.

 

Система Orphus