Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Котельня по вулиці Шведська Могила працюватиме в автоматизованому режимі, – Полтаватеплоенерго

Нині триває реконструкція котельні за адресою Шведська Могила, 24 у Полтаві. Вона обслуговує школу, багатоквартирний житловий будинок, Інститут свинарства і агропромислового виробництва, а також розташовану неподалік Самсонівську церкву. 

Реконструкцію планують завершити до 1 жовтня. За словами технічного директора “Полтаватеплоенерго” Володимира Пасічка, ця котельня працюватиме в автоматичному режимі, інформує пресслужба підприємства.

“На цій котельні вже встановлено два сучасних енергоощадних котла потужністю 500 кВт кожен із коефіцієнтом корисної дії понад 94%. Ефективність цих котлів майже на 20% вища, ніж у тих, що були до цього. Роботи з реконструкції котельні на сьогодні виконані на понад 70%. Залишилося встановити димову трубу, провести монтаж систем автоматизації та електропостачання. Плануємо зробити все це до 1 жовтня поточного року. Котельня працюватиме повністю в автоматизованому режимі, без постійної присутності персоналу для обслуговування. Даний проєкт, за нашими оцінками, окупиться за два-три роки. Також у планах підприємства – реконструкція центрального теплового пункту “Сади-3″ (на Огнівці)”, – повідомив Володимир Пасічко.

Нагадаємо, у Полтаві пробні пуски котелень розпочнуть наприкінці вересня.

Система Orphus