Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Користь зелені для організму: чому варто включити її до раціону

Збільшення вживання рослинних продуктів – одна з основних цілей на шляху до здорового способу життя. Без перебільшення можна стверджувати, що зелень – найбільш недооцінений продукт в раціоні людини.

Свіжа зелень має величезну поживну цінність. Вона містить, в тому числі всі необхідні для нашого організму амінокислоти, пише maximum.fm.

Зелень зміцнює імунітет. Склад зелені говорить сам за себе. Її регулярне вживання допомагає зміцнити імунітет і підвищити захисні сили організму. Науково доведено, що організм набагато активніше чинить опір вірусам та інфекціям, якщо в раціоні присутня свіжа зелень.

В зелені багато магнію і вітамінів групи В. Магній вимивається з організму, коли ми у стресі (всі міські жителі), а також, коли їмо солодке. Зелень містить вітаміни групи B, в тому числі фолієву кислоту (за різними даними, у світі до 70% населення мають MTHFR мутацію, при якій фолієва кислота погано засвоюється і потрібно їсти підвищену кількість зелені для збереження здоров’я).

Покращує стан шкіри, волосся і нігтів. У свіжій зелені міститься велика кількість вітаміну Е. Він є природним антиоксидантом, а ще його іноді називають вітаміном краси. І це зовсім не випадково.

Фото: pexels

Система Orphus