Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда з Решетилівки серед переможців ХІІІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців

8 по 14 серпня у Центральному таборі туристського активу учнів України, що в с. Осій Хустського району Закарпатської області серед 12 команд з областей та м. Києва відбувся ХІІІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі національно-патріотичного виховання, Полтавщину представляли переможці 17 обласного зльоту – команда міста Решетилівки (керівники Ігор Купенко, Наталія Ширшова, капітан Вадим Шкурупій).

“Діти, що є вихованцями гуртків Решетилівський центр туризму та Опорний заклад “Решетилівський ліцей імені І.Л.Олійника” продемонстрували високу компетентність за напрямками краєзнавчих досліджень та туристсько-спортивну підготовку на етапах з пішохідного туризму, уміння орієнтуватися на місцевості, сценічну майстерність”, – йдеться у повідомленні.

За результатами роботи у творчих майстернях серед переможців – Артем Малиш («Археологія» – ІІ місце), Альбіна Шкурупій («Географічне краєзнавство» – ІІ місце), Юлія Стешенко («Фольклор і етнографія» – ІІІ місце), Данило Давиденко («Екологія» – ІІІ місце), лише півтора бали не вистачило Вадиму Шкурупію («Геологія» – 4 місце).

У підсумку команда Полтавщини посіла друге загальне місце у виді «Творчі майстерні».

Команди – переможці зльоту та їхні керівники нагороджені дипломами, грамотами, медалями та кубками організатора зльоту, яким є Український державний центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Система Orphus