Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Кобеляцький навчально-реабілітаційний центр реорганізували у ліцей

На сесії Полтавської обласної ради 27 серпня депутати підтримали проєкт рішення щодо реорганізації Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру у Кобеляцький ліцей Полтавської обласної ради зі збереженням у його складі пансіону.

Відтак, у новоствореному ліцеї учні зможуть здобувати базову та профільну середню освіту.

“Без рішення сесії Кобеляцький навчальний заклад не зміг би розпочати освітній процес. Державний реєстратор не реєстрував документи по новій юридичній особі. Тому прийняли рішення, обласна адміністрація ініціювала проведення позачергової сесії. Дякую депутатам, що знайшли час для вирішення цього питання”, – прокоментував рішення голова Полтавської облради Олександр Біленький.

“Чому це питання виникло саме зараз? Рішення по реорганізації потрібно узгоджувати з профільним міністерством. 3-го травня такий документ ми направили до МОН. 18 липня отримали позитивну відповідь. У серпні була проведена освітня комісія, яка погодила це питання. Тому зараз прийняли рішення, щоб до 1 вересня встигнути зареєструвати і видати ліцензію новому навчальному закладу з новим статусом. Щоб діти з 1 вересня пішли у новий заклад – ліцей”, – прокоментував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Таке рішення прийняли відповідно до Закону України “Про повну загальну середню освіту” (2020), який, серед іншого, визначає ліцеї, що забезпечують здобуття базової та профільної середньої освіти.

Система Orphus