Ви тут:
Суспільство Україна 

Кількість випадків COVID-19 у дитячому таборі на Одещині збільшилась до 60

На 17:00 18 серпня в дитячому центрі на Одещині зареєстровано 60 випадків інфікування коронавірусною хворобою (50 дітей, 10 вожатих). Вісім дітей госпіталізовані до дитячої лікарні № 3 Одеси.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

У дитячому центрі «Молода гвардія» продовжують здійснювати спостереження за особами, що перебували в контакті з хворими на COVID-19, виявленими раніше. За останню добу зареєстровано 5 нових випадків захворювання серед дітей дружини «Зоряна». Перебіг хвороби в них середньої важкості: температура 37,0 — 37,5, нежить, головний біль, біль у горлі. Діти перебувають на ізоляції в медично-санітарній частині дитячого центру.

«Ми контролюємо ситуацію у дитячому центрі «Молода гвардія» і робимо все належне для таких випадків. Передусім — спостерігаємо за лікуванням і станом інфікованих, ідентифікували і здійснюємо моніторинг контактних осіб. Наступне наше завдання — вивезти здорових дітей з центру і безпечно доправити їх додому. Всесвітня пандемія триває, тому важливо не розслаблятися і дотримуватися усіх карантинних норм: носити маски, уникати місць скупчення людей, дорослим – вакцинуватися. Тільки так і спільними зусиллями зможемо перемогти коронавірусну хворобу», — наголосив заступник міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Нагадаємо, 15 серпня в одному з таборів центру («Зоряний») ДП «УДЦ «Молода гвардія», що на Одещині, зареєстрували захворювання на COVID-19 у 41-ї особи. 

Система Orphus