Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

Кашель, втрата нюху чи смаку – менш поширені: у МОЗ назвали симптоми штаму “Дельта”

Симптоми при зараженні штамом “Дельта” відрізняються. Лихоманка, головний біль, біль у горлі та нежить поширені, тоді як кашель та втрата нюху чи смаку — менш поширені.

Також у Міністерстві охорони здоров’я повідомили про серйозніші симптоми, включаючи порушення слуху, шлунково-кишкові проблеми та утворення згустків крові, що призводять до загибелі тканин та гангрени.

“У Великій Британії на “Дельта” штам коронавірусу припадає понад 90% поточних випадків COVID-19. Відповідно до дослідження, проведеного вченими з Китаю концентрація вірусу в крові зараженої людини від штаму “Дельта” у 1 000 разів більша ніж було в інфікованих диким штамом. Це означає, що у хворого набагато більша ймовірність виділяти вірус в зовнішнє середовище, що сприяє поширенню вірусу на інших людей”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні за два тижні очікується новий спалах Covid: прогноз Київської школи економіки

У МОЗ попередили ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом “Дельта” набагато вища, якщо ви не вакциновані:

“Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі”.

Нагадаємо, в Україні за добу виявили 1052 випадки COVID-19, одужали 542 людини. Минулої доби проти COVID-19 імунізували більше 159 тисяч українців.

Система Orphus