Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Із початку року на Полтавщині погасили зарплатні борги на 21 підприємстві-боржнику

Із початку року у Полтавській області повністю погашено зарплатні борги на 21 підприємстві-боржнику на суму 6,4 млн гривень.

Про це повідомили на засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулося у Полтавській ОДА.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Максим Калінін розповів, що за останніми статистичними даними на 1 липня заборгованість із заробітної плати перед 4600 працівниками становила 114,5 млн грн (3,2% боргу по Україні).

«Борги по зарплаті 4 підприємств державної форми власності становлять 11,3 млн грн, – розповів Максим Калінін. – Заборгованість із заробітної плати  працівникам бюджетних установ – відсутня, підприємства комунальної власності повністю погасили борги».

Найбільшими боржниками із заробітної плати залишаються підприємства:

– ПрАТ „АвтоКрАЗ” – 74,3 млн грн (за оперативними даними на підприємстві погашено заборгованість із заробітної плати за 2019 рік, сума боргу зменшилась на 4,5 млн грн  – та становить 69,8 млн грн.)

– ДП „Полтавський комбінат хлібопродуктів” – 9 млн грн,

– ТОВ „Полтавамолпрод” – 5,9 млн грн,

– ТОВ „Техмолпром” – 4,5 млн грн,

– ТОВ „Овруцький молочноконсервний комбінат” – 3,4 млн грн,

– ТОВ „ВКК” Гадячсир” – 3,1 млн грн.

Із початку року повністю погашено зарплатні борги на 21 підприємстві-боржнику на суму 6,4 млн грн.

Під час наради обговорили перспективи погашення заробітних плат, боргів і завершення ліквідаційних процедур у 2021 році на підприємствах-банкрутах.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus