Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Іноземні студенти обирають українські навчальні заклади через якість освіти, – Олена Шаповалова

Для більшості іноземних студентів важлива у навчанні не лише теорія, а й практика. Останню можуть забезпечити не всі країни. Натомість, Україна дає можливість студентами набути практичний досвід у професії.

На цьому наголосила директорка Державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова на Всеукраїнському Форумі “Україна 30. Імідж України”.

“У нас понад 76,5 тисяч іноземних студентів здобувають освіту в Україні із 155 країн світу. Що саме їх приваблює і як ми можемо популяризувати Україну саме серед іноземних студентів? Ми запитали самих студентів. Це зазвичай: якісна освіта, вартість навчання, міжнародне визнання, міжнародні зв’язки, колаборація. Це важливі фактори для вибору для навчання серед іноземних студентів. Ми провели дослідження і запитали іноземних студентів, які сьогодні навчаються в Україні, чому вони обрали Україну, чи задоволені вони навчанням в Україні, чи вони отримали те, що бажали і чи будуть вони рекомендувати Україну для навчання для своїх друзів?”, – розповіла Шаповалова.

Вона підкреслила, що за результатами дослідження стало відомо, що іноземні студенти, які навчаються в Україні, обирають Україну в першу чергу через якість освіти.

“Дуже багато з них писали про можливість практики – те, чого не дають інші країни. Більшість іноземних студентів, які здобувають освіту в Україні – це студенти-медики. І для них є дуже важливим практичний досвід. Саме цю можливість також надає Україна. Другий момент – це вартість навчання. Звичайно, для багатьох студентів, які не вступили або для яких дуже дорого вступати у себе на Батьківщині, Україна є Меккою можливостей здобути якісну освіту за раціональною ціною”, – наголосила Шаповалова.

Система Orphus