Ви тут:
Відео Суспільство 

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував нетиповий кліп на пісню “ЛітоКамон”

Епатажні образи, гумор, спільний танець музикантів та літні розваги – все це є у новому кліпі відомого українського гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ “ЛітоКамон”. Кліп презентували 20 серпня, його вже можна переглянути у YouTube.

Як говорять у гурті, кліп є нетиповим для музикантів. Адже в такому образі їх ще не бачили.

“Ідея зняти такий нестандартний для нас кліп прийшла до мене вночі. Цим сценарієм ми доносимо, що немає нічого неможливого. Якщо я навчився танцювати на проєкті “Танці з зірками”, то і музиканти БЕZ ОБМЕЖЕНЬ зможуть це зробити. Але це, звісно, було нелегко. Ми багато доклали зусиль, щоб передати літню атмосферу і я впевнений, що у нас вийшло на 100%”, – говорить фронтмен гурту Сергій Танчинець.

В основі сюжету кліпу – челендж, у якому Сергій Танчинець б’ється з музикантами об заклад, що танцювати – не просто. Після чого хлопці проводять багато репетицій, а Сергій навіть запрошує для навчання відому зіркову танцівницю – Яну Цибульську (свою партнерку з телевізійного шоу “Танці з зірками”). Аби зняти фінальну сцену кліпу, музикантам знадобилося 10 двогодинних репетицій у танцювальній залі.

Сам знімальний процес кліпу тривав три дні.

 

Система Orphus