Ви тут:
Суспільство 

Гурт ABBA вперше за майже 40 років презентує нові пісні

Шведська група «ABBA» презентує п’ять нових пісень і організовує шоу «Abba Voyage» у Лондоні.

Про це повідомляє BBC.

Раніше учасники ABBA вже кілька разів анонсували випуск нових пісень, але менеджер групи Йорел Хансер заперечувала цю інформацію. У 2020 році повідомлялося про плани провести шоу з голограмами.

Рішення знову зібратися в студії, щоб записати нову музику, з’явилося після того, як учасники гурту оголосили про запуск проєкту Abba Voyage.

Як пише The Mirror, група запустила однойменний вебсайт «Abba Voyage». На ньому необхідно зареєструватися, щоб пізніше отримати подробиці на електронну пошту.

UNITED STATES – JANUARY 08: Photo of ABBA; L-R: Benny Andersson, Anni-Frid Lyngstad, Agnetha Faltskog, Bjorn Ulvaeus – performing live onstage Unicef Gala, group shot (Photo by Richard E. Aaron/Redferns)

 

ABBA — шведський музичний квартет, утворений в 1972 році в Стокгольмі. Назва гурту є акронімом з перших літер імен учасників (Агнета, Б’єрн, Бенні, Анні-Фрід). Вважається одним з найуспішніших колективів за всю історію популярної музики. ABBA продали понад 380 мільйонів альбомів і синглів по всьому світу. Вони також відомі своєю перемогою на конкурсі «Євробачення-1974», де представляли Швецію.

Система Orphus