Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Громадам Полтавщини пропонують взяти участь у трьох конкурсах на отримання грантів

Громади Полтавської області можуть взяти участь у конкурсах проєктів на отримання грантів.

Про це повідомили в Офісі ULEAD з Європою в Полтавській області.

Конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі» спрямований на підтримку у реагуванні на виклики деградації довкілля та зміни клімату, сприяння формуванню відповідальної національної екологічної та кліматичної політик з урахуванням пріоритетів Європейського зеленого курсу.

Конкурсні проєкти можуть передбачати інформаційно-просвітницьку та громадську адвокаційну діяльність, проведення публічних дискусій, поширення кращих екологічних та кліматичних практик серед бізнесу, територіальних громад та інших спільнот. Кінцевий термін подання пропозицій – 22 вересня.

Деталі тут.

Посольство Великої Британії в Україні оголошує конкурс проєктів на підтримку прав людини, розширення участі в демократичних процесах, гендерної рівності та поваги до меншин.

Заявниками можуть бути організації громадянського суспільства та державні органи влади. Орієнтовне фінансування проєктів становить від 15 000 до 30 000 фунтів стерлінгів.

Кінцевий термін подання проєктних заявок – 11 серпня.

Деталі тут.

Міжнародний фонд «Відродження» в рамках проєкту «EU4USociety» у співпраці з Європейським Союзом оголошує конкурс «Культура. Спільнота».

Мета конкурсу – надати додаткову підтримку ініціативам та проєктам у сфері культури, які здатні залучати кошти від громадян шляхом краудфандінгу.

Пріоритет конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які залучають кошти громади та мають соціальний вплив.

Організація має залучити частину коштів на реалізацію проєкту на краудфандинговій платформі «Спільнокошт», максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 200000 грн. Кінцевий термін подання проєктних заявок – 1 вересня 2021 року.

Деталі за посиланням.

Система Orphus