Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов отримав подяку від Кабміну

Напередодні Дня будівельника, який відзначатимуть 8 серпня, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов отримав подяку від Кабінету Міністрів.

“Ця відзнака – заслуга та показник всієї нашої команди в області, районах і громадах. Це свідчення колосальних і консолідованих зусиль, які щодня докладають сотні людей. Кілометри збудованих і відремонтованих доріг, нові лікарні, амбулаторії, мости, школи та дитячі садочки – не ілюзія чи порожні обіцянки, а реальні об’єкти, які вже зараз можна бачити на Полтавщині. Дякую Прем’єр-міністру Денису Шмигалю, міністру Олексію Чернишову за вагому підтримку нашої області й наших ініціатив, а також усій своїй команді”, – написав Олег Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

З нагоди Дня будівельника Міністерство розвитку громад та територій відкрило фотовиставку знакових регіональних об’єктів, побудованих протягом 2020 року.

“Сотні локацій по всій країні на початку минулого року були тільки кресленнями, а сьогодні, завдяки вам, стали справжньою окрасою міст і громад. Кожен об’єкт, побудований вами – це нова сторінка майбутнього достатку, можливостей і розвитку”, — наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, у 2021 році до Програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” включено 500 соціальних об’єктів.

Фото: Telegram

 

Система Orphus