Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав полтавців з Днем Незалежності України

24 серпня – День Незалежності України. З цієї нагоди голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав жителів Полтавщини зі святом.

Шановні полтавці! Щиро вітаю вас із 30-річчям Незалежності України!

24 серпня 1991 року – велична дата в історії України та її народу. Адже цього дня справдилася мрія багатьох поколінь українців, за яку жили, боролися і віддавали життя наші пращури. Мрія відродити нарешті на українській землі власну незалежну державу, здобути право вільно думати й говорити, будувати майбутнє! Адже державотворення України бере свій початок від часів Київської Русі, Галицько-Волинського Князівства, доби Козаччини та національно-визвольних змагань початку минулого сторіччя.

30 років – дуже короткий в історичному сенсі період, але достатній для того, щоб стверджувати – Україна відбулася! Нам довелося пройти нелегкий шлях випробувань: економічні потрясіння 1990-х, боротьбу за права і свободи під час Помаранчевої Революції та Революції Гідності, військовий конфлікт з російськими окупантами та бойовиками на Cході України. Але кожного разу після нових викликів ми стаємо сильнішими та мудрішими! І послідовно рухаємося вперед!

Сьогодні, у нашому прагненні до демократичних цінностей маємо підтримку цивілізованих держав світу. Маємо дуже талановитий і працьовитий народ і щедру та родючу землю. А ще, як заповідав великий Кобзар, – свою правду, і силу, і волю! Значить, переконаний, прийдемо до нашої великої мети – збудувати справді сильну, правову та успішну державу!

У День 30-річчя ми шануємо подвиг усіх, хто доклав своїх зусиль для будівництва Незалежної України. Хто поклав своє життя в ім’я держави і хто нині самовіддано і сміливо обороняє нашу країну від ворога!

Будьмо гідними подвигу Героїв, свідомими громадянами, які поважають свою державу і пишаються своєю Батьківщиною! У нас все вийде! Адже 30 років – лише початок новітнього літопису Незалежної України!

Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова Полтавської обласної ради                                      Олександр Біленький 

Система Orphus