Ви тут:
Суспільство 

Голосовий помічник Siri від Apple вперше заговорить українською

Наприкінці минулого року Apple шукала аналітика анотацій (Annotation Analyst) зі знанням української мови для команди голосового помічника Siri, а тепер купертинівський гігант почав підписувати контракти з професійними лінгвістами, які безпосередньо займуться українською локалізацією продукту.

Як повідомляє ITC.ua, частиною команди Apple Siri Voice стала користувачка Twitter, яка особисто повідомила новину на свої особистій сторінці в Twitter (незабаром після публікації авторка видалила повідомлення). Ми встигли зробити скріншоти, але, беручи до уваги обставини, публікуємо їх анонімізованими.

Очевидно, що запуск україномовної версії Siri — подія найближчого майбутнього.

Нагадаємо, у червні Apple відкрила в Україні офіційне представництво, яке взяло на себе імпорт техніки та опіку офіційними реселлерами. Також Apple активно взялась за українську локалізацію продуктів — ще до відкриття київського офісу компанія запустила україномовну версію сайту. Наприкінці липня на Apple Watch в Україні запрацювала функція ЕКГ та сповіщення про аритмію. Крім того, ось-ось мають увімкнути eSIM на Apple Watch, а тепер ще маємо підтвердження підготовки до запуску української версії Siri.

Система Orphus