Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Global Teacher Prize Ukraine: троє вчителів з Полтавщини увійшли до ТОП-50 кращих вчителів країни

Організатори національної премії Global Teacher Prize Ukraine оголосили імена ТОП-50 найкращих вчителів країни. З них троє – з Полтавщини.

Про це повідомляє “Освіторія”. 

Ірина Горобченко, місто Горішні Плавні. Викладає зарубіжну літературу, українську літературу та українську мову у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради. 

“Завдяки власним методикам вона може пояснити та зацікавити учнів навіть найскладнішими для сприйняття книжками. Чого лише вартий урок, де учні розбирали архівне листування ірландського письменника Джакомо Джойса. Унікальний доступ до нього Ірині надала американська дослідниця Вікі Махафей. І це лише один із небагатьох прикладів, як вчителька робить неможливе для своїх учнів”, – йдеться в інформації про вчителя. 

Сергій Джавахішвілі, місто Кременчук. Викладає хімію у Кременчуцькому ліцеї № 4 “Кремінь”.

“Навчальні задачі завжди носять характер інтеграції на межі декількох дисциплін: математика-хімія, фізика-хімія, хімія-англійська. Серед його учнів є лауреати стипендії Президента України та учні, що складають ЗНО на 200 балів. Попри це Сергій є справжнім моральним авторитетом серед дітей та заохочує їх до спортивного способу життя”, – повідомляє “Освіторія”.

Світлана Ховрак, місто Кременчук. Викладає алгебру, геометрію, математику (середня школа) у Кременчуцькому ліцеї №4 “Кремінь”.

“Створила творчу групу вчителів математики міста, започаткувала проведення математичного Занзібару, створила математичний турнір Архімеда. А її учні беруть участь у численних олімпіадах та конкурсах-захистах робіт Малої академії наук України. Світлана мріє про можливість створення Центру для талановитої молоді, простору для навчання, спілкування та реалізації ідей”, – повідомляє “Освіторія” про вчителя.

Нагадаємо, 1 вересня організатори мають оголосили ТОП-10 кращих вчителів країни. А ім’я переможця планують оголосити 2 жовтня 2021 року, у Міжнародний день учителя. Переможець отримає 250 000 гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від “Освіторії”.

Система Orphus