Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Екскурсія зі смартфоном: у Полтаві запрацював мобільний додаток WalQlike

В Україні розробили мобільний додаток WalQlike, який кожен охочий може завантажити на свій смартфон і за допомогою додатку самостійно організувати прогулянку містом. Нещодавно квест-екскурсії стали доступними у Полтаві.

Безкоштовний додаток можна завантажити через Google Play або App Store. Потрібно лише обрати своє місто, тематику туристичної гри та натиснути кнопку “старт”: далі смарт-гід WalQlike супроводжуватиме від однієї локації міста до іншої, пропонуючи кмітливі загадки на уважність, коротку історичну довідку про місце й цікаві факти та поради від фахівців.

“Квести в Полтаві нададуть вам новий погляд на туристичне місто. Автор захопливих пригод — місцевий екскурсовод Наталія Скорик — заохочує досліджувати місто по-справжньому та з любов’ю. Затишна Полтава схожа на мозаїку, що протягом століть закарбовувала на собі дотики історії. Тут кожен знайде те, що відгукнеться глибоко у серці”, – повідомляють розробники додатку.

Наразі, окрім Полтави, знайти квест-екскурсії можна у таких містах, як Київ, Львів, Чернігів, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Кам’янець-Подільський, Дніпро, Харків та Івано-Франківськ.

За новинами, анонсами та ініціативами проєкту можна слідкувати на сторінках у Facebook та Instagram.

Система Orphus