Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для молоді з усієї країни провели екскурсію Полтавою

Цими вихідними молодь із різних куточків України пізнавала Полтаву в рамках програми «Твоя країна».

Протягом трьох днів для учасників проводили майстер-класи, походи, тематичні екскурсії, тімбілдинги, ігри, навіть спільний побут. І все це з однією метою – створити можливість для молоді побачити України у її багатогранності, познайомитися з представниками різних регіонів, знайти нових друзів, розширити власний кругозір.

Всеукраїнський рух «Твоя країна» – це поїздки у найрізноманітніші міста України на кілька днів (від трьох до п’яти). На учасників чекають неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими людьми, кав’ярні. Молодь має безкоштовне проживання та харчування (частково), знижки на екскурсії та інші можливості зекономити. 

“Обласний молодіжний центр рекомендує поширювати інформацію про рух «Твоя країна» серед молоді територіальних громад Полтавщини. Адже це і можливість для молодої людини побачити 25 областей країни до 25 років. І шанс стати організатором такого проєкту у своєму населеному пункті. У результаті можна набути досвіду командної роботи та організації Всеукраїнського заходу, налагодити зв’язки з місцевими підприємцями, мешканцями, владою і, найголовніше, по-новому поглянути на своє містечко та показати його людям з усієї країни”, – повідомляє Управління молоді та спорту Полтавської облдержадмінстрації.

 

 

Система Orphus