Ви тут:
Суспільство Україна 

Для людей з інвалідністю спростили процес купівлю квитків на потяги

Люди з інвалідністю відтепер можуть купувати квитки на потяги через сайт https://booking.uz.gov.ua/.

Раніше людині з інвалідністю перед купівлею пільгового квитка необхідно було реєструватись у Централізованому банку даних з проблем інвалідності виключно через орган соціального захисту населення, що потребувало особистої присутності людини, повідомили у пресслужбі Укразалізниці.

Тепер людина з інвалідністю або її законний представник можуть пройти реєстрацію онлайн через електронний кабінет на сайті https://ek-cbi.msp.gov.ua/ та подати скан-копії необхідних документів. Після внесення в реєстр люди з інвалідністю зможуть зручно та швидко купувати пільгові квитки на сайті Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Укрзалізниця продовжує створювати комфортне середовище для людей з інвалідністю та маломобільних. Нещодавно презентували перший в Україні інклюзивний приміський електропоїзд, а серед 100 пасажирських вагонів, угоду на закупівлю яких Укрзалізниця уклала з КВБЗ, будуть 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі й 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.

Система Orphus