Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Держпродспоживслужба Полтавщини за тиждень перевірила майже тисячу об’єктів

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної поліції щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, закладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних заходів.

У період з 16 по 22 серпня Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірено майже тисячу об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог встановили на 30 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема, надано 30 пропозицій, йдеться на сайті Держпродспоживслужби.

У 8 випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади та у 10 випадках поінформовано органи Національної поліції.

Зокрема фахівці перевірили:

71 об’єкт торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 9 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 9 приписів.
58 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 6 встановили порушення. Надали 6 приписів.
62 заклади громадського харчування, на 1 встановили порушення. Надали 1 припис.
2 перукарні та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 1 припис.
Провели 7 перевірок агропромислових ринків, порушень протиепідемічних вимог не виявили.
Перевірили 195 дитячих дошкільних заклади, порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів виявили на 3 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 3 приписи. – Перевірили 225 освітніх заклади, порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів виявили на 8 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 8 приписів.
6 вищих навчальних заклади та 3 гуртожитки. Порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

30 інших об’єктів нагляду (пасажирські перевезення, заклади розміщення, вокзали, торгово-розважальні центри, АЗК, фітнес-клуби, аптеки тощо). На 2 об’єктах виявили порушення дотримання вимог щодо протиепідемічних заходів, надали 2 приписи. Перевірки тривають.

фото ілюстративне

Система Orphus